beautyexhibition.net
Nejvýznamnější výstava krásy na světě


Beauty Exhibition : Výstava krásy je událost, kdy nejvýznamnější mezinárodní kadeřnictví se provádí v okázalé show a nabízí nejnovější trendy v sezoně s hloubkovou dílnou, ke které se bude stýskat nějaký kadeřník. Vlasy řejí špičkovou a avantgardní výlety kolem krásy světa. Výstava mnoha krásných lidí, recenze trendů a kadeřnic. Náměty a módní Móda od velkých mezinárodních. Musí to být pro majitele salonů. Podrobnosti, tajemství, nový režim stříhání vlasů a použití barev. Mnohá odhalení díky mezinárodní výstavě mnoha kadeřníků, kteří to vysvětlí a naučí umění držitelům a salonům pro personál. Všechny pohledy na výstavu o kráse, potřebné k proniknutí tajemství extrémní tvořivosti, spojené se světem módy a vlasů. Jde o módní výstavu a výstavu věnovaný majitelům salonů a krásy. Opravdový průzkumnický projekt s cílem vybrat kreativitu ve světě kadeřnictví.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kadeřníci se starají o zdraví vlasů v krásné a estetické salony, mají kadeřnictví stylu pro fotografie z módy a prodej vlasových přípravků.

Příbuzná témata

Lexikon kadeřnictví

Beauty Exhibition, kadeřnictví, vlasy, zdraví, salony krásy, kadeřnictví, vlasové styly, estetika, prodej, péče o balóny, Beauty Exhibition, pád vlasů, barvení, sluneční tahy, pleskání, mše, šrafování, déja-vu, Beauty Exhibition, Globelife, férový kadeřnictví, značky vlasové výrobky, kadeřnické odvětví, společnosti pro barvení vlasů, profesionální Kadeřnické výrobky, výrobci výrobků s třetí stranou, soukromé štítky, příslušenství pro vlasy, Beauty Exhibition, maloobchodníci se kadeřnicemi, velkoobchodníci prodávající vlasové výrobky, dealery kadeřnictví, kadeřnické výrobky, kosmetické salony, průzkum trhu v módním průmyslu, vybavení pro kadeřnictví, informace o vlasech, informace o vlasech, Beauty Exhibition, novinky Kadeřnické výrobky, nábytek pro kadeřnictví, dovoz, vývoz, kadeřnictví

X

privacy