beautyexhibition.net
Svarbiausia grožio paroda pasaulyje


Beauty Exhibition : Grožio paroda yra renginys, kuriame svarbiausias tarptautinis plaukų stilistas atlikti įspūdingas šou ir pasiūlyti naujausias plaukų tendencijas sezono su gylio seminaras, kurio bet kirpykloje bus praleisti. Plaukų gabalai pažangiausius ir Avant-Garde podiumas apie pasaulio grožį. Daug grožio paroda, apžvalgos tendencijas ir plaukų gabalai kultas. Pasiūlymai mados ir plaukų mados iš didžiųjų tarptautinių. A turi savininkams salonai. Detalės, paslaptis, naujas plaukų kirpimo režimas ir spalvų naudojimas. Daugelis atvirai dėka tarptautinės parodos daug kirpėjų, kurie bus paaiškinti ir mokyti meno turėtojams ir darbuotojų holai. Visi parodos apie grožį įžvalgos reikia įsiskverbti į ekstremalių kūrybiškumo paslapčių, susijusių su mados ir plaukų pasaulyje. Tai mados paroda ir parodyti, skirta salonai ir grožis savininkams. Tiesa žvalgymo projektas siekiant pasirinkti kūrybiškumą Kirpyklų pasaulyje.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kirpyklos rūpintis plaukų grožio ir estetinės salonuose sveikatos, su stiliaus šukuosena mados plaukų nuotraukomis ir pardavimo plaukų priežiūros produktus.

Susijusios temos

Kirpėjų žodynas

Beauty Exhibition, kirpyklos, plaukai, sveikata, grožio salonai, plaukų mados nuotraukos, šukuosena, estetika, pardavimas, nuplikimas priežiūra, Beauty Exhibition, plaukų kritimo, dažymas, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Exhibition, Globelife, sąžiningos kirpyklos, plaukų produktų prekės ženklai, Kirpyklų sektorius, plaukų dažų kompanijos, profesionalūs Kirpyklų produktų gamintojai, gamina linijas su trečiosiomis šalimis, privačios etiketės, plaukų aksesuarai, Beauty Exhibition, kirpyklos mažmenininkai, didmenininkai pardavėjai plaukų produktai, pardavėjai Kirpyklų produktai, kirpyklos, grožio salonai, rinkos tyrimai plaukų mados industrijoje, plaukų persirengimo įranga, plaukų informacija, plaukų informacija, Beauty Exhibition, Naujienos Kirpyklų produktai, baldų Kirpyklų parduotuvės, importo eksportas, kirpėjo reikmenys

X

privacy