beautyexhibition.net
Vissvarīgākā skaistuma izstāde pasaulē


Beauty Exhibition : Skaistuma izstāde ir notikums, kas vissvarīgākais starptautisko matu stilists veikt iespaidīgu šovu un piedāvāt jaunākos matu tendences sezonā ar dziļuma darbnīca, kurā jebkurš frizieris nespēs. Matu griešana modernajām un avangarda pieslienamām kāpnēm par pasaules skaistumu. Daudz skaistuma izstāde, pārskatu par tendencēm un matu izcirtņi kulta. Ieteikumi modes un matu modes no Big International. Jābūt par salonu īpašniekiem. Detaļas, noslēpumus, jaunu matu griešanas režīmā un izmantot krāsu. Daudzas Atklāsmes pateicoties starptautiskai daudzu frizieru izstādīšanai, kas izskaidros un iemācīs mākslu turētājiem un personāla atpūtas telpām. Visi ieskatu izstādē par skaistumu nepieciešams iekļūt ārkārtējas radošās noslēpumus, kas saistīti ar pasaules modes un matiem. Tas ir modes izstāde un parādīt veltīta īpašniekiem saloniem un skaistumu. True Skauti projekts ar mērķi izvēlēties radošumu frizieru pasaulē.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Frizieri rūpēties par veselību matiem skaistumkopšanas un estētiskās salonos, ar stila frizūras modes-matu fotogrāfijas un pārdošanu matu kopšanas līdzekļi.

Saistītās tēmas

Frizieri ' leksikons

Beauty Exhibition, frizieri, mati, veselība, skaistumkopšanas salons, matu modes fotogrāfijas, frizūras, estētika, pārdošana, baldness Care, Beauty Exhibition, matu kritums, krāsošana, sunstrokes, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Exhibition, Globelife, Fair frizieri, matu produktu zīmoli, frizieru nozares, matu krāsošanas uzņēmumi, profesionālā frizieru produktu ražotāji, ražo līnijas ar trešajām pusēm, privātā marķējuma, matu aksesuāri, Beauty Exhibition, frizieri mazumtirgotāji, vairumtirgotāji pārdevēji matu kopšanas līdzekļi, tirgotāji frizieru produkti, frizieri, skaistumkopšanas saloni, tirgus izpēte matu modes industrijā, matu mērci iekārtas, matu informāciju, matu informācija, Beauty Exhibition, jaunumi frizieru izstrādājumi, mēbeļu frizieru veikali, importa eksports, friziera piederumi

X

privacy