beautyexhibition.net
Najważniejsza wystawa piękności na świecie


Beauty Exhibition : Wystawa piękno jest wydarzeniem, w którym najważniejszym międzynarodowych fryzjera wykonać w spektakularnych pokazów i oferują najnowsze trendy włosów sezonu z warsztatem głębokości, do których każdy Fryzjer będzie tęsknić. Cięcie włosów w najnowocześniejszych i awangardowych wybiegach o piękno świata. Wiele piękna wystawa, Recenzje trendów i cięcia włosów kult. Sugestie mody i mody do włosów z wielkim międzynarodowym. Koniecznością dla właścicieli salonów. Szczegóły, tajemnice, nowy tryb cięcia włosów i wykorzystanie koloru. Wiele rewelacji dzięki międzynarodowej wystawie wielu fryzjerów, którzy wyjaśnią i nauczą sztuki dla posiadaczy i poczekalni dla pracowników. Wszystkie spostrzeżenia na wystawie o piękno potrzebne do penetracji sekrety ekstremalnej kreatywności związanej ze światem mody i włosów. Jest to wystawa mody i pokaz poświęcony właścicielom salonów i urody. Prawdziwy projekt zwiadowczy w celu wybrania kreatywności w świecie fryzjerstwa.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Fryzjer dbać o zdrowie włosów w salonach kosmetycznych i estetycznych, z fryzury stylu dla zdjęć mody-włosy i sprzedaż produktów do pielęgnacji włosów.

Tematy pokrewne

Leksykon fryzjera

Beauty Exhibition, fryzjer, włosy, zdrowie, salony piękności, zdjęcia mody do włosów, fryzury, estetyka, sprzedaż, Pielęgnacja łysienia, Beauty Exhibition, upadek włosów, farbowanie, sunstrokes, balayages, meches, Shatush, Deja-Vu, Beauty Exhibition, Globelife, uczciwych fryzjerów, marek produktów do włosów, sektor fryzjerski, firmy farbowania włosów, profesjonalne produkty fryzjerskie producenci, produkuje linie z osobami trzecimi, etykiety prywatne, akcesoria do włosów, Beauty Exhibition, sprzedawców fryzjerskich, hurtownicy sprzedających produkty do włosów, Dealerzy produktów fryzjerskich, fryzjerów, salony piękności, badania rynku w przemyśle mody do włosów, sprzęt do opatrunków, informacje o włosach, informacje o włosach, Beauty Exhibition, nowości Produkty fryzjerskie, sklepy fryzjerskie, eksport importu, zaopatrzenie fryzjerskie

X

privacy