beautyexhibition.net
Najdôležitejšia výstava krásy na svete


Beauty Exhibition : Krása výstava je udalosť, v ktorej najdôležitejšie medzinárodné kaderník vykonávať v veľkolepé prehliadky a ponúkajú najnovšie vlasové trendy sezóny s hĺbkou workshop, na ktoré každý kaderník bude chýbať. Vlasy kusy rezanie-hrana a avant-garde mólach o krásu sveta. Veľa krásy výstava, Recenzie trendov a vlasy kusy kult. Návrhy móda a vlasy Móda od Big International. Musí pre majiteľov salónoch. Podrobnosti, tajomstvo, nový režim strihanie vlasov a použitie farieb. Mnohé odhalenia vďaka medzinárodnej výstave mnohých kaderníkov, ktorí budú vysvetľovať a učiť umenie majiteľom a personálom salóniky. Všetky pohľady na výstave o kráse potrebné preniknúť do tajomstva extrémnej tvorivosti spojené so svetom módy a vlasov. Je to módna výstava a show venovaná majiteľom salónov a krásy. Pravda skautingu projekt s cieľom vybrať tvorivosť v Kadernícke svete.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kaderníci starať o zdravie vlasov v kráse a estetické salóny, s štýl účesy pre módu-vlasy fotografie a predaj výrobkov starostlivosti o vlasy.

Súvisiace témy

Lexikón na kaderníčky

Beauty Exhibition, kaderníctvo, vlasy, zdravie, krása salóny, vlasy módne fotografie, účesy, estetika, predaj, plešatosti starostlivosti, Beauty Exhibition, vypadávanie vlasov, farbenie, sunstrokes, balayages, meches, shatush, Deja-Vu, Beauty Exhibition, GLOBElife, Fair kaderníci, vlasové výrobky značky, Kadernícke priemysel, farbenie vlasov spoločnosti, profesionálne Kadernícke výrobcovia výrobkov, vyrába linky s tretími stranami, súkromné etikety, vlasové doplnky, Beauty Exhibition, kaderníci predajcovia, veľkoobchodníci predajcovia vlasové výrobky, predajcovia Kadernícke výrobky, kaderníci, kozmetické salóny, prieskum trhu vo vlasoch módny priemysel, Kadernícke zariadenia, informácie o vlasoch, informácie o vlasoch, Beauty Exhibition, Novinky Kadernícke výrobky, nábytkové kadernícky obchody, import export, kaderníctvo dodávky

X

privacy