beautyexhibition.net
Dünyanın en önemli güzellik sergisi


Beauty Exhibition : Güzellik sergisi, en önemli uluslararası saç stilistinin muhteşem gösterilerde sahne aldığı ve her kuaförün özleyeceği derinlik atölyesi ile sezonun en son saç trendlerini sunduğu bir etkinlik. Saç, dünyanın güzelliği hakkında son teknoloji ve avangart podyumları keser. Birçok güzellik sergisi, trendler ve saç kesim kült değerlendirmeleri. Öneriler moda ve saç moda büyük uluslararası. Salon sahipleri için bir zorunluluktur. Detaylar, sırlar, yeni saç kesme modu ve renk kullanımı. Sanatını sahiplerine ve personel salonlarına açıklayacak ve öğretecek birçok kuaförün uluslararası sergisi sayesinde birçok ifşa. Güzellik hakkında sergi tüm anlayışlar moda ve saç dünyasına bağlı aşırı yaratıcılık sırlarını nüfuz etmek için gerekli. Bu bir moda sergisi ve salon ve güzellik sahipleri adanmış bir gösteri. Kuaförlük dünyasında yaratıcılığı seçmek amacıyla gerçek bir keşif projesi.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Kuaförler güzellik ve estetik salonlarında saç sağlığına özen gösterir, moda-saç fotoğrafları için stil saç modelleri ve saç bakım ürünleri satışı ile.

İlgili Konular

Kuaförler sözlüğü

Beauty Exhibition, kuaförler, saç, sağlık, güzellik salonları, saç moda fotoğrafları, saç modelleri, estetik, satış, kellik bakımı, Beauty Exhibition, saç düşme, boyama, güneş vuruşları, balayages, meches, shatush, deja-vu, Beauty Exhibition, Globelife, fuar kuaförleri, saç ürünleri markaları, kuaförlük sektörü, saç boyası firmaları, profesyonel kuaför ürünleri üreticileri, üçüncü şahıslarla hat üretiyor, özel etiketler, saç aksesuarları, Beauty Exhibition, kuaför perakendecileri, toptancılar saç ürünleri, bayi kuaför ürünleri, kuaförler, güzellik salonları, saç moda sektöründe pazar araştırması, saç giydirme ekipmanları, saç bilgileri, saç bilgileri, Beauty Exhibition, haberler kuaför ürünleri, mobilya kuaför dükkanları, ithalat ihracat, kuaför malzemeleri

X

privacy