beautyexhibition.net
Найважливіша краса виставки у світі


Beauty Exhibition : Виставка краси є подією, в якій найбільш важливі міжнародні волосся стиліст виконувати вражаючі шоу і пропонують останні тенденції волосся сезону з глибиною семінару, до якого будь-який перукар буде вистачати. Волосся розрізає передові і авангардні Подіуми про красу світу. Багато виставки краси, огляди тенденцій і волосся ріже культу. Пропозиції моди і волосся мода від великих міжнародних. Обов'язковим для власників салонів. Деталі, секрети, новий режим різання волосся і використання кольору. Багато одкровень завдяки міжнародній виставці багатьох перукарів, які пояснять і навчать мистецтво власникам і співробітникам лаунжів. Всі ідеї в експозиції про красу необхідно проникнути в секрети екстремального творчості, пов'язаної зі світом моди і волосся. Це модна виставка і шоу, присвячене власникам салонів і краси. Справжнє Скаутинг проекту з метою вибору творчості в перукарському світі.

Gossip & News
19 Nov 19
Keith Harris

Find put the latest hair collection, called “Avant Garde” , made by Keith Harris, international hairstylist from UK

MUA: Rita Simone
Style & Direction: Ekaterina Belaya
Photographer: Daria Belikova
Assistant Photographer: Stanislav Kopanev
Assistant hair: Marina Vaskina
Assitant MUA: Margo Mayor
Post production: Celena

hair-collections

19 Nov 19
  • ANGELO SEMINARA ha concluso la sua collaborazione con DAVINES
Angelo Seminara
  • TOM CONNEL ricoprirà il nuovo ruolo di HAIR ART DIRECTOR per DAVINES
Tom Connel
18 Nov 19
Ashley Gamble

Elements, was inspired by the changing seasons and the vibrant, eclectic tones within nature. It finalised in HJ’s British Hairdressing Awards for Schwarzkopf Professional British Colour Technician of the Year and has awarded Ashley and –Stephanie front covers and social media coverage across the globe.

Hair: Stephanie and Ashley Gamble
Ph: Richard Miles
Stylist: Ashley Gamble  

hair-collections

15 Nov 19

Clicca qui e Guarda lo Sfogliabile

15 Nov 19

CREDITI:
Hairstylist: Angelo di Pasca per Saccucci's Master Class
Ph: Patrizio Gentile, Kobe Thinh Nguyen, Escalante.
Make up : Oristano Guevara, Sophia Chau Hoang

hair-collections

Encyclopedic hair website


Перукарі піклуватися про здоров'я волосся в красі і естетичних салонів, зі стилем зачіски для Fashion-волосся фотографії та продаж продуктів по догляду за волоссям.

Пов'язані теми

Лексикон перукарів

Beauty Exhibition, перукарі, волосся, здоров'я, салони краси, фотографії волосся мода, зачіски, естетика, продаж, догляд за волоссям, Beauty Exhibition, випадання волосся, забарвлення, сонячні удари, balayages, meches, шатуш, Deja-Vu, Beauty Exhibition, Globelife, справедливої перукарі, продукти для волосся брендів, перукарський сектор, фарба для волосся компаній, професійних перукарських продуктів виробників, виробляє лінії з третіми сторонами, приватні етикетки, аксесуари для волосся, Beauty Exhibition, перукарні роздрібної торгівлі, оптовики продавці продукти волосся, дилери перукарських продуктів, перукарі, салони краси, дослідження ринку в індустрії волосся мода, обладнання для волосся, соус, інформація про волосся, Beauty Exhibition, волосся інформації, Новини Перукарське справу, меблі перукарських магазинів, імпорт експорт, Перукарня поставок

X

privacy